GQ0BLF032942FAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 29.4 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 29.4 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-20 - Tube