GQ0BLF032261JDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 2.26 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 2.26 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-20 - Tube