GQ0BLF031401GBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 1.4 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 1.4 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube