GQ0BLF011432GCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 14.3 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 14.3 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-20 - Tube