GQ0BLF011331JBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 1.33 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 1.33 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube