GQ0ALF034321JT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 4.32 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - QSOP-20 - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +