GQ0ALF032702FBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 27 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 27 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube