GQ0ALF0269R8GFT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 69.8 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 69.8 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - QSOP-20 - Tube