GQ0ALF0266R5GDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 66.5 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 66.5 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-20 - Tube