GQ0ALF021050FDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 105 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 105 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-20 - Tube