GQ0ALF0193R1CCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 93.1 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 93.1 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-20 - Tube