GQ0ALF0191R0JCT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 91 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 91 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - QSOP-20 - Tube