GQ0ALF019091GAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 9.09 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.0 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 9.09 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-20 - Tube