GQ0ALF0176R8GDT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 76.8 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 76.8 Ohm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - QSOP-20 - Tube