GQ0ALF015110CBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 511 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0. ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 511 Ohm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube