GQ0ALF0139R0DT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 39 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - QSOP-20 - Tube
Description +