GQ0ALF012552GBT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 25.5 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.0 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 25.5 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.01% - QSOP-20 - Tube