GQ0ALF011651FAT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 1.65 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.0 ...
Description +
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 1.65 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - QSOP-20 - Tube