GQ0ALF011370DT
IRC/TT Electronics
Thin Film Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 137 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - QSOP-20 - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +