- DIP-1999-01-1152-F
DIP-1999-01-1152-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 11.5 kOhm ±1% 200mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 16 Pin DIP
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tubes Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description