DIP-1989-03-2100-B
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isoloated Resistors - 210 Ohm ±0.1% 200mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - 14 Pin DIP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tubes Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +