DIP-1989-03-1911-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isoloated Resistors - 1.91 kOhm ±1% 200mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - 14 Pin DIP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tubes Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +