DIP-1989-01-9092-B
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isoloated Resistors - 90.9 kOhm ±0.1% 200mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 14 Pin DIP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tubes Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +