- CHP2100R470F
CHP2100R470F
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 0.47 Ohm ±1% - 1.33W - ±100ppm/°C - 3610 - +150°C - AEC-Q200
Description