- CHP21005621F
CHP21005621F
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 5.62 kOhm ±1% - 1.33W - ±100ppm/°C - 3610 - +150°C - AEC-Q200
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Описание