CHP21001004JLF
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 1000 kOhm ±5% - 1.33W - ±100ppm/°C - Pb Free - 3610 - +150°C - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +