CHP1/85030R0FLF
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 30 Ohm ±1% - 0.25W - ±50ppm/°C - Pb Free - 1206 - +150°C - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +