- CHP1507R87F
CHP1507R87F
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 7.87 Ohm ±1% - 1W - ±50ppm/°C - 2512 - +150°C - AEC-Q200
Description