- CHP15011R0F
CHP15011R0F
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 11 Ohm ±1% - 1W - ±50ppm/°C - 2512 - +150°C - AEC-Q200
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Description