CHP1/2-100-1102-FLF7
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 11 kOhm ±1% - 0.5W - ±100ppm/°C - Pb Free - 2010 - +150°C - AEC-Q200
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +