- CHP11001R21F
CHP11001R21F
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 1.21 Ohm ±1% - 1W - ±100ppm/°C - 2512 - +150°C - AEC-Q200
Description