- CAW21R00JLF
CAW21R00JLF
IRC/TT Electronics
Wirewound Metal Oxide Power Resistor - 1 Ohms ±5% - 2W - ±400ppm/°C - Ceramic Case - RoHS
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Description