- IHA5-1.5/OVP
IHA5-1.5/OVP
International Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 5V 1.5A Case B
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: IHA515OVP
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:International Power
Part No:IHA5-1.5/OVP
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
COO:US
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dimension:123.7 x 101.6 x 41.15 mm