YC1U-38A24 - IDEC YC1U-38A24, IEC 38A Contactor 3 Poles 24VAC Coil 1NO-1NC auxiliary contact
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +