- PS5R-VF24
PS5R-VF24
IDEC Corporation
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 5A 120W
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: PS5RVF24
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:IDEC Corporation
Part No:PS5R-VF24
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504409520
COO:TW
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
AC Input Voltage:N/A
Family:PS5R
Efficiency:89(Typ) %
Dimension:121 x 46 x 119.5 mm