HW2P-1FQD-W-12V
IDEC Corporation
Switch Indicators 12VAC/12VDC 11mA LED Square Screw Panel Mount with Threads
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: HW2P1FQDW12V
  • Part No:
    HW2P-1FQD-W-12V
  • Lens Color:
    White
  • Light Source:
    LED
  • Light Source Color:
    White
  • Typical Operating Voltage:
    12,12 VAC|VDC
  • Typical Operating Current:
    11 mA