HW2L-M1F10QD-R-24V
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Flush Square Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Description +
Search Keywords: HW2LM1F10QDR24V
  • Part No:
    HW2L-M1F10QD-R-24V
  • Contact Rating @ Voltage:
    745.7 A