HW2L-M1F10QD-A-120V
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Flush Square Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: HW2LM1F10QDA120V
  • Part No:
    HW2L-M1F10QD-A-120V
  • Contact Rating @ Voltage:
    745.7 A