HW1L-M4F10QD-A-120V
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
Description +
Search Keywords: HW1LM4F10QDA120V
  • Part No:
    HW1L-M4F10QD-A-120V
  • Contact Rating @ Voltage:
    745.7 A