HW1L-AF2F10QD-R-12V
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Maintained Contact Screw Panel Mount
Description +
Search Keywords: HW1LAF2F10QDR12V
  • Part No:
    HW1L-AF2F10QD-R-12V
  • Contact Rating @ Voltage:
    745.7 A