HW1L-A2F10QD-A-24V
IDEC Corporation
Switch Push Button N.O. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Maintained Contact Screw Panel Mount
Description +
Search Keywords: HW1LA2F10QDA24V
  • Part No:
    HW1L-A2F10QD-A-24V
  • Contact Rating @ Voltage:
    745.7 A