TL-8A-11N-21N-01500-51
HUBER+SUHNER
Microwave Test Assemblies - N (male) - N (female) - 50 Ohm - 8 GHz - 1500mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +