TL-8A-11N-11SMA-02000-51
HUBER+SUHNER
Microwave Test Assemblies - N (male) - SMA (male) - 50 Ohm - 8 GHz - 2000mm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +