ST18/SMAM/SMAM/12IN
HUBER+SUHNER
Microwave Test Assemblies - SMA (male) - SMA (male) - 50 Ohm - 18 GHz - 12in
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +