SF550E/11PC24/11PC24/36IN
HUBER+SUHNER
Microwave Test Assemblies - 2.4mm (male) - 2.4mm (male) - 50 Ohm - 50 GHz - 36in
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +