MINI141-13
HUBER+SUHNER
mini141-13 - SMA (male) - SMA (male) - 50 Ohm - 26.5 GHz - 13 in - 330.2 mm
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +