GFP4C15M
Hubbell
GFCI LINECORD, IND, 15A 120V, 18", MAN
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Non-Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +