SSCMANV150PGAA5
Honeywell
PCB Mount Pressure Sensor - TruStability SSC - 10.4bar (150psi) - Gage - SMT - Dual radial ports - Analogue - 5V - Liquids/Gas ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
PCB Mount Pressure Sensor - TruStability SSC - 10.4bar (150psi) - Gage - SMT - Dual radial ports - Analogue - 5V - Liquids/Gases