SSCMANV015PGAA5
Honeywell
PCB Mount Pressure Sensor - TruStability SSC - 1.04bar (15psi) - Gage - SMT - Single axial port - Analogue - 5V - Liquids/Gase ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
PCB Mount Pressure Sensor - TruStability SSC - 1.04bar (15psi) - Gage - SMT - Single axial port - Analogue - 5V - Liquids/Gases