PX2AG1XX016BSCHX
Honeywell
Pressure Transducers: Heavy Duty PX2 Series, Delphi Metri-Pack 150 Connector, G1/4 ISO 1179-3 Port, 16 bar Pressure Range, Sea ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Pressure Transducers: Heavy Duty PX2 Series, Delphi Metri-Pack 150 Connector, G1/4 ISO 1179-3 Port, 16 bar Pressure Range, Sealed Gage Pressure Reference, Current 4mA to 20 mA Output